چهار حرکت ساده انجام بدهید ، با چربیها خداحافظی کنید

۲۲
دی


چهار حرکت ساده انجام بدهید ، با چربیها خداحافظی کنید

admin

برای کاهش چربی در بدن باید چند کار را در کنار هم انجام بدیم و هیچ کرام از آنها نسبت به دیگری الویت ندارند ، در واقع میشود گفت که  همه مواردی که گفته میشود را باید در الویت قرار بدهیم ، حالا چرا  تمام موارد الویت دارند ؟ مثلا اگر دوتا از موارد را خیلی جدی انجام بدیم ولی دو فاکتور را انجام ندهیم چه میشود ؟ باید همین جا تکلیف را مشخص کنیم انجام ندادن هر کدام از آنها باعث میشود که به هدف کاهش چربی  است دیرتر برسیم یا اصلا نرسیم !!!

این فکتور ها را در زیر میگویم و توضیح کوتاهی هم در کنارش میگذارم

فاکتور اول :

کاهش کالری دریافتی: یکی از مهمترین فاکتورهای کاهش چربی ، رفتن به نقصان کالری است یعنی کالری ورودی به بدن نسبت به کالری خروجی (به نسبت فعالیت خود در نظر بگیرید) کمتر باشد ، در نظر داشته باشید بیش از حد کم کالری دریافت نکنید چون به سلامتی شما ضرر میزند.

 

فاکتور دوم :

افزایش میزان پروتئین در رژیم غذایی : وقتی برای کاهش چربی بدن در نقصان کالری به سر میبریم ، احتمالا دائم احساس گرسنگی را تجربه میکنیم ، با افزایش میزان پروتیین دریافتی میتوان احساس سیری طولانی مدتی ایجاد کرد و در عین حال در کم کردن کالری دریافتی هم موفقتر بود.

 

فاکتور سوم :

انجام تمرینات مقاومتی : انجام تمرینات مقاومتی باعث افزایش مصرف کالری در بدن میشود و به علاوه باعث ایجاد تناسب اندام خواهد شد ، یعنی شما فقط لاغر نمیشوید بلکه به اندام زیبا دست پیدا میکنید و سلامتی و تناسب اندام دوران کهسالی هم برای خود اندوخته خواهید کرد

 فاکتور  آخر :

این مورد از نظر من مهمتیرن فاکتور کاهش چربی به حساب می آید و آن چیزی نیست جز صبور بودن برای رسیدن به هدف !!!! یعنی نمیشود دو ماهه چربیهای اندوخته شده در طی سالها را کم کرد ، باید صبور باشید و در طول رژیم غذایی و ورزش به سالم بودن خود بیشتر اهمیت بدید تا رسیدن مثلا به فلان وزن!!!

همیشه مراقب سلامتیتون باشید که مهمترین فاکتور است ، با این ترفندها در واقع سبک زندگی خود را به سمت سبکی سلام میبرید.

ارسال دیدگاه

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

تماس با ما

info@behtan24.com

میدان فاطمی - جنب جهاد کشاورز - ساختمان ۱۸ - طبقه ۷ - واحد۱۳

۸۸۹۲۴۷۹۸-۹