پلانک برای ۴ ساعت!!

۰۱
اردیبهشت


پلانک برای ۴ ساعت!!

admin

فقط با یک دقیقه پلانک رفتن تمام بدن شروع به لرزیدن میکند. بنابراین وقتی در مورد رکورد ۴ ساعت و ۱۹ دقیقه و ۵۵ ثانیه شنیدم ،دهنم باز موند . دانا گلوواسکا ، که به صورت حرفه ای یوگا کار میکند ،یک ورزشکار وگن است که توانست به راحتی یک رکورد جهانی ثبت کند. اما او گفت این کاری است که با صبر و برنامه میشود به آن دست یافت.

 

 

او تعریف میکند که ” پسرش رکورد جهانی پلانک را در گینس پیدا میکنه و میگه من می تونم انجام بدم.” او ادامه میدهد که “ما تا آن زمان نمی دونستیم چه کسی این کار را انجام داده اما من تصمیم گرفتم انجامش بدم و بررسی کردم چه اندازه میتونم طاقت بیارم . اولین تلاش من ۴ دقیقه بود .”

از چهار دقیقه تا بیشتر از چهار ساعت؟ اگر برای شما هم جالب است ،که او چگونه این کار را انجام داده ، در ادامه رازهای آنرا به شما می گوییم . خانم دانا یک نکته مهم را برای شروع ساده ی هر روز با انجام حرکت پلانک می گوید.” پلانک را در چند ست انجام دهید و کمک کنید که سطح استقامت ذهن و بدنتون بالا رود.” و  ” به خودتون بگید شما میتونید یک تا دو دقیقه حرکت را انجام دهید و با سه ست در روز شروع کنید.”

شما میتوانید ست ها را در طول روز تقسیم کنید و توان استقامت ذهن و بدن و خود را افزایش بدهید. اولین ست را صبح انجام بدید ، ست دوم را قبل از ناهار و ست سوم را بعد از ظهر.

ست اول : ۲ دقیقه ، صبح ( می تونید پلانک پهلو انجام دهید )

ست دوم : ۲ دقیقه ، قبل از ناهار ( می توانید پلانک پهلو انجام دهید)

ست سوم : ۲ دقیقه ، قبل از شام یا قبل از خواب ( هدف برای انجام درست و قوی حرکت پلانک )

با انجام این برنامه قبل از خواب شما در مجموع ۶ دقیقه پلاک رفته اید.زمانی که شما قویتر می شوید می توانید زمان ستها را به ۳ دقیقه ، ۵ دقیقه یا بیشتر برسانید. ” راه درست برای رسیدن به یک پلانک قوی ، بازی کردن با تعداد ستها و زمان آنها است”. خانم دانا همچنین می گوید که به طور منظم تلاش برای بلندتر کردن ستها از ۸ دقیقه به ۱۰ دقیقه یا حتی انجام چالشهای بیشتر ، حتی اگر بدنتون برای انجام آن آماده نباشه ، از نکات انجام این حرکت است.

با انجام این نکات و بالا بردن سطح استقامت و تحملتان ، انجام پلانک هر روز آسانتر و آسانتر می شود. با دانستن این نکات زمان، هنگام انجام حرکت پلانک با سرعت نور میگذرد و تمام افراد در باشگاه با دهن باز به شما نگاه میکنند.

ارسال دیدگاه

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

تماس با ما

info@behtan24.com

میدان فاطمی - جنب جهاد کشاورز - ساختمان ۱۸ - طبقه ۷ - واحد۱۳

۸۸۹۲۴۷۹۸-۹