معجزه ای برای لاغر شدن وجود دارد؟ اگر دنبال معجزه میگردید بخوانید

۲۵
دی


معجزه ای برای لاغر شدن وجود دارد؟ اگر دنبال معجزه میگردید بخوانید

admin

اگر دنبال معجزه ای برای لاغر شدن میگردید میخواهم اینجا چند نکته به ظاهر بدیهی را بگویم، نکاتی که وقتی میخوانید قطعا فکر میکنید که همهه آنها را میدانستید ولی باید  این سوال این را بپرسیم که چرا تا الان به آنها توجهی نمیشده؟ یا چرا در زندگی به آنها اهیت نمیدادیم و راحت از کنار آنها میگذشتیم؟

شما هم گاهی فست فود و غذاهای پر کالری میخورید؟

behtan24

بعد از خوردن غذاهای پرکالری جلوی آینه نروید و بگویید اوه اوه این شکم امشب ساخته شد !!! چون هیچکس با گاهی وعده های پر کالری خوردن وزنش بالا نمی رود!!! البته به شرطی که این گاهی تبدیل به روتین زندگی شما نشود فقط گهگاهی سراغ غذاهای پرکالری بروید!!!

شما هم بعد از یک هفته رژیم گرفتن ناامید میشوید که رژیم فایده نداشته ؟

خب خوشحال شدید که با یک وعده غذای  پرکالری که گهگاهی مصرف میکنید چاق نمیشوید ؟ حالا باید بگویم که هیچکس هم با یه هفته رژیم گرفتن فیت و لاغر نمیشود!!! خبر بدی بود ؟ ولی قطعا میدانستید که حتی با یک ماه رژیم هم نمیشود تا آخر عمر فیت و لاغر باشید ، فیت بودن یک روند طولانی مدت می خواهد ، باید یک سبک زندگی درست در پیش گیرید.

بعد از یک هفته باشگاه رفتن احساس فیت بودن و عضله ای شدن نمی کنید؟

متاسفانه باید بگویم که هیچکس هم با یه هفته تمرین کردن فیت و عضله ای و لاغر نمیشود ، استمرار در ورزش و تمرین کردن خیلی مهم است . اینکه هدف داشته باشید و بخاطر سلامتی و تناسب اندام ورزش کنید خیلی اهمیت دارد.

اگر چند روز نتوانستی تمرین کنی غصه نخور چیزی نشده!

همانطور که گفتم هیچ کس با یک هفته تمرین فیت نمی شود از آنطرف هم هیچ کس با چند جلسه تمرین نکردن عضلاتش را از دست نمیدهد ، پس اگر بخاطر مشکلات زندگی نتوانستید چند جلسه تمرین کنید ناراحت نباشید و با انگیزه بیشتر تمرین را شروع کنید احتمالا شما الان در دسته معدود افرادی هستید که در وضعیت سلامتی خوبی به سر میبرند.

یک پکیج کامل دمنوش لاغری خوری ولی هنوز چاقی؟!!!

نگران نباش هیچکس با یه قوطی قرص لاغری و یه بسته دمنوش لاغر نمیشود. حتی با ده بسته هم لاغری نمیشود باید سبک زندگیتون را عوض کنید ، درست غذا بخورید ، درست ورزش کنید ، درست بخوابید آن زمان حتما تناسب اندام خواهید داشت

حرف آخر
هیچکس تا وقتی درست غذا خوردن و ورزش کردن و درست خوابیدن را بخشی از زندگیش نکند ، خوش هیکل نمی شود…
وقتی میگم برای رسیدن به تناسب اندام باید صبرررر کنید ، یعنی همین…
یعنی که منتظر هیچ معجزه ای نباشید

ارسال دیدگاه

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

تماس با ما

info@behtan24.com

میدان فاطمی - جنب جهاد کشاورز - ساختمان ۱۸ - طبقه ۷ - واحد۱۳

۸۸۹۲۴۷۹۸-۹