شما هم مشکل سلولیت دارید؟ این مطلب برای شما مفید است

۱۴
اردیبهشت


شما هم مشکل سلولیت دارید؟ این مطلب برای شما مفید است

admin

 

ایجاد سلولیت روی پوست بدن میتونه علت‌های مختلفی مثل ژنتیک ،عدم تعادل هورمونی ، متابولیسم پایین یا گردش خون کم موضعی   داشته باشه  ، البته نباید فراموش کنیم که سبک زندگی تاثیر زیادی در ایجاد و رفع سلولیت می تونه داشته

 

وقتی در اعماق پوست ، بافت چربی به بافت همبند فشار وارد میکنه ، باعث ایجاد سلولیت میشه.

 

 

 

  یکی از راههای کم کردن سلولیت ورزش کردنه.

 زمانی که تمرین های تلفیقی مقاومتی و هوازی را انجام میدید میتونید گردش خون را در بافتها بهبود بدید و از طرف دیگر چون ورزش های مقاومتی مثل کار با وزنه باعث افزایش متابولیسم و عضله سازی میشه میتونه تا حدودی به صاف شدن پوست شما کمک کنه.

 

حالا اگر سبک غذا خوردن را هم درست کنید ، میتونه در بهبود سلولیت به شما کمک میکنه

 

شما نباید فقط زمانی که احساس تشنگی کردید آب بنوشید، بلکه باید در طول روز ، چه تشنه باشید چه نباشید ، مقدار کافی آب را مصرف کنید.

برای حل این مشکل بهتون پیشنهاد میکنم که یک قمقمه آب را در دید خودتون قرار بدید و یا روی گوشیتون آلارم برای نوشیدن آب بگذارید.

 

محصولات کارخانه‌ای که کربوهیدرات تصفیه شده دارند مثل کیک و کلوچه را به حداقل ترین میزان ممکن برسانید چون میتونه سلولیت شما را بدتر کنه.

 

مصرف  ویتامین c و سبزیجات را در برنامه غذایی خودتون جای بدید ، چون این مواد میتونه باعث تحریک کلاژن سازی در بدن بشه.

 

حتی ممکنه شما لاغر باشید ، ولی مشکل سلولیت را داشته باشید. در این صورت احتمالا درصد چربی شما نسبت به عضله مناسب نیست ، پس برای رفع مشکل سلولیت باید برنامه غذایی  مناسب را انتخاب کنید و ورزش کنید تا درصد چربی شما کاهش پیدا کنه و درصد عضلات  افزایش پیدا کند.

ارسال دیدگاه

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

تماس با ما

info@behtan24.com

میدان فاطمی - جنب جهاد کشاورز - ساختمان ۱۸ - طبقه ۷ - واحد۱۳

۸۸۹۲۴۷۹۸-۹