با انجام سه حرکت اصلی با هالتر می توان معجزه کرد

۱۲
مرداد


با انجام سه حرکت اصلی با هالتر می توان معجزه کرد

admin

سه حرکت شگفت انگیزی که باعث میشود بدنی بهتر از همیشه داشته باشید را در این مطلب به شما معرفی میکنیم حرکاتی که باعث میشود عضلات سرینی زیبایی داشته باشید در عین حال پشت وبازو فیله کمرتان نیز در گیر خواهد بود. در تمرینی دیگر بالا تنه و سینه های زیبایی خواهید ساخت تا بدنتان عضلانی تر از همیشه جلوه کند و در نهایت برای متمایز بودن از دیگران عضلات پا را پرورش میدهیم.

اولین حرکت شگفت انگیز : ددلیفت

 

این نوشته به شما کمک میکند: آنالیز تمرین با وزنه حرکت ددلیفت با هالتر

 

کسانی که با ذهنیت قوی تمرین میکنند اعتقادشان بر این است که اگر ددلیفت را در برنامه های هود مدارید ، رشد نخواهید کرد. بدون شک آنها تفکر درستی دارند.

جدا کردن وزنه ای سنگین از روی زمین ، به نظر خیلی ساده است و یکی از تکنیکی ترین حرکاتی است که می توانید در باشگاه انجامش دهید . در این حرکت اکثر ساختار عضلانی بدن درگیر می شود و به طور ویژه ای عضلات نشیمنگاه ، پشت بازو و فیله های کمر در گیر می شوند و سیستم هورمونی بدن نیز در مقابل این حرکت واکنش بزرگی در مسیر رشد دارد.

نکته ای که در این حرکت وجود دارد وجود دارد این است که میله را در طول حرکت در تماس با بدن حفظ کنید تا مطمئن شوید که بیشترین سود مکانیکی را در استفاده از وزنه های سنگین دارید.

 

دومین حرکت شگفت انگیز : پرس سینه

 

شاید این نوشته برای شما جالب باشد: آنالیز تمرین با وزنه پرس بالا سینه هالتر

 

بیشتر از حرکت دیگری اجازه می دهد که در ساختار عضلات سینه ااعمال فشار کنید و ب کسی پوشیده نیست که پرس سینه با هالتر بهترین خجم ساز برای عضلات سینه است .

به یاد داشته باشید که به طور مداوم تلاش کنید تا از وزنه های بیشتر و تکرارهای بیشتر در این حرکت استفاده کنید.

 

سومین حرکت شگفت انگیز : اسکوات

 

خواندن این مطلب به شما توصیه میشود: آنالیز تمرین با وزنه حرکت اسکوات با هالتر

 

همه میدانیم که در مسابقات داشتن پاهایی بزرگ کمک میکند تا از رقیبان متمایز شوید حتی اگز قصد شرکت در مسابقات را ندارید داشتن پاهایی عضلانی و سفت شما را زیباتر و جذابتر از قبل نشان میدهدو به همین دلیل بر روی اجرای اسکوات با دامنه حرکتی کامل تاکید داشته باشید تا به کمک آن بعد جدیدی به عضلات ران و نشیمنگاه خود اضافه کنید.

ارسال دیدگاه

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

تماس با ما

info@behtan24.com

میدان فاطمی - جنب جهاد کشاورز - ساختمان ۱۸ - طبقه ۷ - واحد۱۳

۸۸۹۲۴۷۹۸-۹