اگر شما هم بعد از ازدواج چاق شدید این مطلب برایتان مفید است.

۲۷
دی


اگر شما هم بعد از ازدواج چاق شدید این مطلب برایتان مفید است.

admin

اگر شما هم بعد از ازدواج چاق شدید ، نگران نباشید.محققین طی تحقیقی به این نتیجه رسیدند که  ازدواج ۳۷% احتمال چاقی رو بیشتر می‌کنه ، پس خیلیها مثل شما چنین تجربه ای را داشته اند نتایج آخرین تحقیقی که بر روی ۸۰۰۰ زوج جوان صورت گرفت نشان داد، در پنج‌سال اول بعد از ازدواج، خانم‌ها ۱۱ کیلو و آقایون ۱۳ کیلو چاق می‌شوند!!

 

 

 

آنهایی که ازدوج کردند میدونند که ماههای قبل از عروسی ، وقتی دارید برای تدارکات عروسی و خرید وسایل خانه و پیدا کردن خانه آماده میشوید چقدر بیشتر از همیشه کالری مصرف میکنید و اصلا وقت غذا خوردن پیدا نمیکنید و از طرف دیگه انگیزه فوق العاده ای دارید که در مهمترین شب زندگیتون بهترین هیکل را داشته باشید ، پس از ماهها قبل رژیم و ورزش را شروع میکنید.

همینجا میشه نتیجه گرفت که برای روز عروسی چقدر وزن کردید و خب بعد از ازدواج که همه چیز به روال عای برمیگرده ، شما هم ممکنه به وزن قبل برگردید و یا بیشتر از قبل شوید.

دو دلیل عمده برای این اضافه وزن وجود داره و هر دو تا علت به انتخاب شما برمیگرده ، یعنی خیلی ساده میتونید انتخاب کنید

اول اینکه دوست دارید اوقات فراغت خودتون رو چطوری بگذرونید؟  با هم دیگه جلوی تلویزیون با تنقلات و غذای پرچرب مشغول دیدن فیلم و سریال باشید یا باهم دیگه پیاده روی و کوه برید و برنامه مناسبی برای غذاتون داشته باشید.

 

دوم اینکه بیشتر افراد بعد از ازدواج دیگه بیخیال هیکل و جذابیت میشن و انگیزه ای برای حفظ جذابیت بدنی ندارند و درگیر دغدغه‌های زندگی مشترک می شوند.

 

 

در نهایت بهتره این موضوع را در نظر بگیرید که سلامتی شما در دوران میانسالی و کهنسالی به انتخاب امروز شما وابسته است .

حالا خودتون بگید دوست دارید

هر روز چاق‌تر شوید یا سلامتی و جذابیت خودتون را حفظ کنید

اگر دوست دارید که درکنارهم با یک رژیم‌غذایی سالم و برنامه تمرینی اصولی جذابیت و سلامتی خودتون رو حفظ کنید ،  با ما تماس بگیرید ما کنار شما هستیم.

 

ارسال دیدگاه

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

تماس با ما

info@behtan24.com

میدان فاطمی - جنب جهاد کشاورز - ساختمان ۱۸ - طبقه ۷ - واحد۱۳

۸۸۹۲۴۷۹۸-۹