آیا چای سبز برای کاهش وزن و از بین بردن چربی های شکمی موثر است ؟

۱۹
اسفند


آیا چای سبز برای کاهش وزن و از بین بردن چربی های شکمی موثر است ؟

admin

سوالهای زیادی در مورد چای سبز از من پرسیده میشه ولی به نظر میاد پرتکرارترین سوال  همین سواله که آیا چای سبز برای کاهش وزن و از بین بردن چربی های شکمی موثر است ؟ این سوالیه که خیلی از مراجعین من میپرسند و شاید برای شما هم پیش اومده باشه ، البته باید بگم  این سوال بین افرادی که دمنوش ها را برای لاغری استفاده میکنند و منتظر معجزه هستند بیشتر پیش میاد.

 

 

 در مرحله اول باید بین چای سبز و مکمل چای سبز فرق قائل شد

 در مکمل چای سبز، مواد موثر موجود در چای سبز با دوز بالاتر وجود داره، چای سبز مواد مفید زیادی داره اما دو نوع اصلی اون یعنی کافئین و EPCG با کاهش چربی شکمی در ارتباطه.

نتیجه مطالعاتی که روی این دو ماده انجام شده ، نشان داد که بین ۳ تا ۶ ماه مصرف این دو ماده میتونه تنها ۷۵۰ گرم تا یک و نیم کیلوگرم از وزن شما رو کاهش بده !!!

 

 

 

 

اما مصرف چای سبز به صورت ارگانیک و نوشیدنی می تونه مفید باشه ، چون به غیر از تاثیراتی که روی کاهش وزن داره می تونه روی فرایند سلامت شما هم تاثیر خوبی بذاره.

 

 

 

دیگه گول تبلیغات لاغری معجزه آسای دمنوش ها را نخورید ، لاغری فقط یک فرمول داره ، که البته شاید خیلی سخت تر از این باشه که به امید لاغری روزی یه لیوان دمنوش بخورید و یا یه قرص قورت بدید ، ولی اگر این فرمول را رعایت کنید مطمئن هستید که علاوه برای تناسب اندام ، سلامتی هم دارید و برای روزگار سالمندی خودتون سرمایه گذاری خوبی کردید و حرف آخر فرمول لاغری:

رعایت رژیم غذایی ، انجام تمرینات ورزشی ، صبر

ارسال دیدگاه

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

تماس با ما

info@behtan24.com

میدان فاطمی - جنب جهاد کشاورز - ساختمان ۱۸ - طبقه ۷ - واحد۱۳

۸۸۹۲۴۷۹۸-۹